Green Card The requested URL was rejected Hatası

Bu yıl green card basvuru yasal sitesi dvlottery.state.gov adresinden başvurular yapılırken The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.
Your support ID is: 7621899764477967527 gibi bir sorunla karşılaşabilir başvurunuzu yapamayabilirsiniz.
Başvurular 3 ekim 2019 tarihinde başlayıp 5 kasım 2019 da sona erecektir.Aynı zamanda bundan sonraki Green Card cekilislerine basvuru sirasinda suresi gecmemis, gecerli bir pasaport bilgisi de girmeniz gerekece.Yılda bir kere katılma hakkınız vardır ve herhangi yanlış bir içerikte diskalifiye edilmenize neden olabilirsinz.Bu yüzden başvurunun eksiksiz ve dogru tamamlanması elenmemeniz için önemli bir etkendir.

Adaylar başvurularını kendileri gerçekleştirebilir veya başkaları onların yerine bu işlemi gerçekleştirebilir ve profesyonel yardım alabilir. Başvuru kimin tarafından yapılırsa yapılsın sadece BİR tane başvuru yapılmalıdır.


Ne yazıkki bazı kişiler ve internet siteleri, green card çekilişi başvuru sahiplerine çekilişi kazandıklarını belirten sahte e-postalar göndererek dolandırmaktadır. Aynı zamanda Green Card çekilişi başvurusu esnasında başvuru sahipleri kandırılarak ve korkutularak maddi zararlara uğratılmaktadır. Güvenli ve DAHA ŞANSLI green card başvurusu yapmak için tıklayın.

TELEFON ET WHATSAPP

VİZE ÇÖZÜM MERKEZİ

Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

BAŞVURU TAKİP

!

HIZLI BAŞVURU FORMU

!
!