Fransa Ekspres Vizesi

Fransa’ya acil seyahat etme planı bulunan yolcularımız için Fransa Ekspres vize seçeneği bulunmaktadır. Acil Fransa Vizesi ile Fransa vize başvurularında hızlı bir başvuru imkanı sağlanırken ekspres vize başvurusunun vize çıkış süresini kısaltmadığını önemle dikkatinize sunarız. Bu süre, konsolosluk resmi tatil günlerini ve Fransa Konsolosluğunun yoğunluğa bağlı olarak ek değerlendirme sürelerini kapsamaz. 

Acil Fransa vizesi başvuru işlemleriniz ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen Fransa Vize Center temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. 

Temsilcilerimiz Acil Fransa vizesi başvuru işlemleriniz ile ilgili evrak listesini sizinle e-mail yoluyla paylaşacaktır. Acil Fransa Vizesi ile ilgili belgelerinizi bize kargo ya da kurye ile ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Müşteri temsilcilerimiz Acil Fransa Vizesi ile ilgili başvuru ve randevu işlemlerinizi hemen tamamlayıp sizi bilgilendirecektir. Vize başvuru işlemleriniz sonuçlandığında pasaportunuzun size kolayca ulaşması için kargo ve kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Acil Fransa vizesi ile ilgili tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Hangi konu hakkında bilgi almak istersiniz?

BİZE ULAŞIN

TELEFON ET WHATSAPP

VİZE ÇÖZÜM MERKEZİ

Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

BAŞVURU TAKİP

!

HIZLI BAŞVURU FORMU

!
!