Amerika Öğrenci Vizesi

Dünyanın en kaliteli eğitim sistemlerinden birine sahip olan Amerika’da öğrenim görmek herkesin isteyebileceği bir imkandır. Amerika’da eğitim görmek isteyen öğrenciler ise öğrenim durumlarına uygun olarak vize alması gereklidir. Üniversite, lise, özel okul, konservatuar ve çeşitli dil okullarına katılım sağlamak isteyen öğrenciler Amerika F1 vizesi alması gerekir. Uygun şartları taşıyan öğrencilere ise vize verilir.

Work And Travel

Work and travel başvurusu ile kısaca hem çalışıp dil öğrenip Amerika’da ki çalışma hayatını görmek hem de tatil yapmak için alınabilen bir programdır. Üniversite öğrencileri gerekli kurumlar aracılığı ile başvuruda bulunduklarında aracı kurum Amerika’da çalışabileceğiniz bir takım işleri sizlere sunarlar. Daha sonra ise Amerika’da 3 ay çalışma ve 1 ay tatil yapma vizeniz bulunmaktadır. Bu program ile dil geliştirme, çalışma hayatını görme ve Amerika’yı gezme fırsatınız olmaktadır.

Amerika Öğrenci Vizesi

Amerika’da öğrenim görmek isteyen öğrenciler Amerika öğrenci vizesi almak durumundadır. Bu konuda ise öğrenim görülecek eğitim türüne göre farklı vize türleri bulunmaktadır.

Amerika F1 Vizesi

Amerika F1 vizesi en sık alınan vize türlerinden biridir. Üniversite, lise, özel okul, konservatuar ve Amerika dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin alması gereken vize türüdür. Vize başvuruları sonrasında mülakat gerçekleştirilmektedir. Ortalama olarak bu süreç 15 gün sürmektedir. Mülakat sonrasında ise ortalama olarak 3 iş günü sonrasında vize başvuru sonucunuz sizlere iletilmektedir.

Amerika J1 değişim programı ile Amerikan ve diğer ülke vatandaşlarının eğitim ve kültürel olarak kendilerini geliştirmelerini amaçlayan bir vize çeşididir. Kısa vadeli akademisyen değişimi, uzun vadeli değişimler, üniversite öğrenci değişimi gibi birçok farklı seçenek bu programda sunulmaktadır. Değişim için gerekli olan başvurular yapıldıktan sonra J1 vizesi alınabilmekte ve Amerika’ya giriş sağlanabilmektedir.

TELEFON ET WHATSAPP

VİZE ÇÖZÜM MERKEZİ

Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

BAŞVURU TAKİP

!

HIZLI BAŞVURU FORMU

!
!