Center Vize Danışmanlık Hakkında;

Firmamız Center Vize Danışmanlık  adı ile uluslararası vize ve diğer işlemlerde profesyonel kadrosu ile en kaliteli hizmeti veriyor.  Aynı zamanda firmamız vize ve diğer uygulamalar da uzman kadrosu,   temsilcileri ile ulusal ve uluslararası hizmet veren nitelikli bir kurumdur. Vize ve diğer uygulamalar için hükümet ve konsolosluklarına bağlı çalışarak seyahat etmek isteyen herkese hizmet verir. Vize Center Hizmetleri vize işlemlerinde ve alt yapısında bilgileri değerli müşterileri için devamlı günceller.

Center Vize Danışmanlık  Hizmetleri Nelerdir?

Firmamız bünyesinde ayrıca Online Uçak Bileti  ve Online  Seyahat Sigortası hizmetleri de vardır. Vizeye ihtiyacı acil durumlarında    Konsolosluklarda veya Vize  Başvuru Merkezlerinden     Kolay ve hızlı vize alarak güvenilirliğimizi koruyoruz.

Firmamız ayrıca İspanya, Fransa, Almanya, Hollanda, İtalya, Yunanistan ve diğer ülkeler için vize danışmanlık hizmeti veriyor ve gerekli evraklar ile sizler için başvurular yapıyoruz. Vize ve diğer uluslararası edindiği tecrübeler ile vize alma işlemleri için gerekli olan tüm uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Bunun sonucundan vizelerin alınması için güvenle çalışmalar yapıyoruz.

Center Vize Danışmanlık Vize Hizmetleri Nelerdir?

Özellikle acil vize ihtiyaçlarınızda en hızlı şekilde acil vize alarak seyahatlerden önce vize teslimatı yapıyoruz. Yıllardır süren güvenli hizmetimiz ve deneyimimiz ile Konsolosluklardan istenen vizelerin için gerekli tüm kriterleri eksiksiz uyguluyoruz. Buna istinaden kurumsal web sitemizde tüm ülkelere ait vize bilgisi, formu ve başvuru belgeleri ulaşabilirsiniz. Firmamız konsolosluk kuruluşu olmamakla birlikte ve sadece müşterilere özel kurumsallık anlayışı ile hizmet veriyor.

Center Vize Danışmanlık Vize Ülkeleri Nelerdir?

Tüm ülkeler için gerekli olacak vize bilgilerine firmamız aracılığıyla 7/24 Saat ulaşabilirsiniz. Vize bilgileri kadromuz tarafından eksiksiz bir şekilde sizlere sunulur. Aynı zamanda Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinden olan, İngiltere vizesi, Dubai vizesi için temin etmeniz gereken belgeler ve bilgiler Vize Center tarafından yapılarak işlemleriniz tamamlanır.

Bununla birlikte vize için gerekli olan belgeler ziyaret amacınıza göre tarafımızdan sizinle tamamlanarak seyahatiniz için başvuruya hazır hale getirilir. Bu evrakla değişkenlik gösterdiğinden tüm nitelikli bilgi Vize Center tarafından sizlere ulaştırılır.

Neden Biz?

Uzman Kadro:

Vize Center uzman vize görevlileri, müşteriye mahsus temsilcisi, deneyimli ekibi ve en güncel verilerle donanımlı bilgi bankasıyla, ulusal ve uluslararası hizmet veren özel bir kuruluştur. Müşterilerine, doğrudan hükümet ve konsolosluklarına bağlı kaynaklar esas alınarak, tavsiye, bilgi, asistanlık ve temsilcilik servisi verir.

Deneyim:

Konsolosluklardan istenen vize veya vizelerin alınabilmesi için gerekli tüm kriterlerin yerine getirilmesi esastır ve biz bunun için varız. Websitemizde her ülke için, her tür vize bilgisi, formu ve başvuru belgesi kullanımıza sunulmuştur. Firmamız bir devlet ya da konsolosluk kuruluşu değildir ve sadece müşterilerinin hizmeti, çıkarı, kolaylığı ve servisi için bağımsız olarak çalışır.